Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

OASIS BLACK

Filtrovať podľa ceny
Filter by

OASIS BLACK F1 80 – 140

Kombinovateľný systém pevných skiel Walk-in systém

Bolo len otázkou času, aby sme aj my pristúpili k výrobe modernej série OASIS BLACK F1 s 8 milimetrami hrubého kaleného bezpečnostného skla o výške 200 cm. Sklo je jednoducho uchytené pomocou stabilizačnej konzoly hranatého tvaru. Použitie hliníkových profilov s čierno matnou povrchovou úpravou.

UPOZORNENIE!
Pri výbere sprchového kúta je veľmi dôležitý inštalačný rozmer tzv. ROZTIAHNUTIE PROFILOV, ktorý nájdete v tabuľke. Roztiahnutie určuje minimálny a maximálny rozmer sprchového kúta. Sprchové kúty Aquatek sú dodávané BEZ SPRCHOVEJ VANIČKY. Vhodné vaničky a iné príslušenstvo nájdete pod záložkou SÚVISIACE PRODUKTY.

PRÍSLUŠENSTVO! (nie je súčasťou balenia)
rozperná tyčka: • OASIS T4 120 Black

476 566 

OASIS BLACK K2 120-140

Sprchové dvere s jednými posuvnými dverami

Bolo len otázkou času, aby sme aj my pristúpili k výrobe modernej série OASIS BLACK K2 s 8 milimetrami hrubého kaleného bezpečnostného skla o výške 200 cm. Sklo je jednoducho uchytené pomocou stabilizačnej konzoly hranatého tvaru. Použitie hliníkových profilov s čierno matnou povrchovou úpravou.

PRÍSLUŠENSTVO:
Rozperná tyč – dĺžka 125 cm (je súčasťou balenia) – možnosť skrátenia pri montáži

UPOZORNENIE!
Pri montáži na vaničku, je potrebné, aby lem vaničky bol široký min. 6 cm. Odporúčané vaničky z našej ponuky: SMC, SMC ROCK, FUSION, LEVEL, RIVER

UPOZORNENIE!
Pri výbere sprchového kúta je veľmi dôležitý inštalačný rozmer tzv. ROZTIAHNUTIE PROFILOV, ktorý nájdete v tabuľke. Roztiahnutie určuje minimálny a maximálny rozmer sprchového kúta. Sprchové kúty Aquatek sú dodávané BEZ SPRCHOVEJ VANIČKY. Vhodné vaničky a iné príslušenstvo nájdete pod záložkou SÚVISIACE PRODUKTY.

804 830