SPRCHOVACIE KÚTY | SPRCHOVÉ DVERE | VAŇOVÉ ZÁSTENY

Inšpiratívne dizajnové série sprchových kútov a dverí, ktoré vás okúzlia svojou výnimočnou kvalitou a nadčasovým tvarom. Sú vhodné nielen do veľkých priestorov v dome, ale i pre menšie bytové kúpeľne. Pri jeho výbere treba brať do úvahy priestor do ktorého plánujete sprchový kút, či dvere osadiť. Dvere a sprchovacie kúty sú vyrábané z kaleného skla v hrúbke 6 a 8 mm.

Filtrovať podľa ceny

JAGUAR (8)

INFINITY (4)

TEKNOSOFT (2)

TEKNO (7)

PARTY (17)

CRYSTAL (7)

VIP2000 (5)

SMART (7)

NOBEL (7)

ADMIRAL (2)

BETTER (10)

EXTRA (8)

ZEUS (7)

OASIS (5)

OASIS BLACK (2)

WELLNESS (5)

WELLNESS BLACK (5)

GLASS (21)

DYNAMIC (11)

MASTER (12)

YES (10)

YES BLACK (7)

HOLIDAY (5)

FAMILY (9)

ROYAL (12)

LUX (7)

PRÍSLUŠENSTVO (156)

ÚDRŽBA SKLA (2)

Neviete sa rozhodnúť pre sprchový kút?

Pre majiteľov veľkej kúpeľne odporúčame série: CRYSTAL, PARTY, VIP2000, BETTER, EXTRA, GLASS a novinka SMART. Ak bývate v bytovom dome a vaša kúpeľňa je priestorovo limitovaná odporúčame série: ROYAL, FAMILY, HOLIDAY, MASTER, NOBEL, ADMIRAL, DYNAMIC, TEKNO alebo OASIS.

Podľa veľkosti priestoru vo vašej kúpeľni si vyberiete typ otvárania dvierok: tradičné otváranie (väčšia kúpeľňa) alebo zasúvanie dvierok (malá kúpeľňa). Otváracie dvierka sprchovacích kútov majú jednoduchšiu údržbu avšak po otvorení dverí kvapky vody stekajú na podlahu, pri zasúvacích dvierkach voda steká priamo do vaničky, avšak údržba takéhoto sprchovacieho kúta môže byť náročnejšia na čistenie z dôvodu kumulácie vodného kameňa.

Ak ste si i napriek našim radám nedokázali vybrať, navštívte našu predajňu s vašim náčrtom a naši odborníci vám poradia pri výbere optimálneho sprchovacieho kúta.