Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

SPRCHOVÉ PODOMIETKOVÉ BATÉRIE

Podomietková batéria je ideálna do kúpeľní a sprchovacích kútov, ktoré sú priestorovo obmedzené. Podomietkovú batériu môžete mať vo variante pákovej, kohútikovej alebo termostatickej. Záleží hlavne na tom, aký preferujete dizajn a vlastnosti.

Filtrovať podľa ceny

PG-1017A-3

Sprchová podomietková batéria termostatická hranatá 3

Podomietková termostatická batéria PG-1017A-3 je ideálna do kúpeľní a sprchovacích kútov, kde si kvôli obmedzenému priestoru nemôžete veľmi vyskakovať. Podomietková inštalácia šetrí miesto v priestore sprchovacieho kúta alebo vane. Batériu možno inštalovať k vani, do sprchy alebo k umývadlu.

Presné a bezpečné ovládanie vodných prúdov počas sprchovania je jedným z faktorov, ktoré ovplyvňujú celkový sprchovací zážitok. Podomietková termostatická batéria PG-1017A-3 prináša nielen jednoduchú manipuláciu s vodou, ale tiež podporí estetickú stránku vašej kúpeľne. Základom batérie je moderná obdĺžniková rozeta. Podomietkovú batériu môžete mať vo variante pákovej, kohútikovej alebo termostatickej. Záleží na tom, aký preferujete dizajn a vlastnosti. Termostatická sprchová batéria je navrhnutá tak, aby ste ju mohli ľahko ovládať aj s mokrými rukami, prípadne s rukami od mydla. Nadčasový chrómový povrch priestor príjemne rozžiari. Zrozumiteľné symboly na tele termostatu vám významne uľahčia ovládanie. Otáčaním horného kohútika nastavujete 3 spôsoby prepínania vody, spodným kohútikom potom nastavujete požadovanú teplotu prúdu. Pri nastavení teploty vyššej ako 38 °C je nutné uvoľniť bezpečnostnú zarážku. Túto teplotu môžete upraviť podľa vlastných preferencií. Vďaka tomuto opatreniu je manipulácia s vodou bezpečná aj pre deti, seniorov alebo osoby s obmedzením pohybu.

249,20 

PG-1017A-2

Sprchová podomietková batéria termostatická hranatá 2

Podomietková termostatická batéria PG-1017A-2 je ideálna do kúpeľní a sprchovacích kútov, kde si kvôli obmedzenému priestoru nemôžete veľmi vyskakovať. Podomietková inštalácia šetrí miesto v priestore sprchovacieho kúta alebo vane. Batériu možno inštalovať k vani, do sprchy alebo k umývadlu.

Presné a bezpečné ovládanie vodných prúdov počas sprchovania je jedným z faktorov, ktoré ovplyvňujú celkový sprchovací zážitok. Podomietková termostatická batéria PG-1017A-2 prináša nielen jednoduchú manipuláciu s vodou, ale tiež podporí estetickú stránku vašej kúpeľne. Základom batérie je moderná obdĺžniková rozeta. Podomietkovú batériu môžete mať vo variante pákovej, kohútikovej alebo termostatickej. Záleží na tom, aký preferujete dizajn a vlastnosti. Termostatická sprchová batéria je navrhnutá tak, aby ste ju mohli ľahko ovládať aj s mokrými rukami, prípadne s rukami od mydla. Nadčasový chrómový povrch priestor príjemne rozžiari. Zrozumiteľné symboly na tele termostatu vám významne uľahčia ovládanie. Otáčaním horného kohútika nastavujete 2 spôsoby prepínania vody, spodným kohútikom potom nastavujete požadovanú teplotu prúdu. Pri nastavení teploty vyššej ako 38 °C je nutné uvoľniť bezpečnostnú zarážku. Túto teplotu môžete upraviť podľa vlastných preferencií. Vďaka tomuto opatreniu je manipulácia s vodou bezpečná aj pre deti, seniorov alebo osoby s obmedzením pohybu.

215 

PG-1017-3

Sprchová podomietková batéria termostatická okrúhla 3

Podomietková termostatická batéria PG-1017-3 je ideálna do kúpeľní a sprchovacích kútov, kde si kvôli obmedzenému priestoru nemôžete veľmi vyskakovať. Podomietková inštalácia šetrí miesto v priestore sprchovacieho kúta alebo vane. Batériu možno inštalovať k vani, do sprchy alebo k umývadlu.

Presné a bezpečné ovládanie vodných prúdov počas sprchovania je jedným z faktorov, ktoré ovplyvňujú celkový sprchovací zážitok. Podomietková termostatická batéria PG-1017-3 prináša nielen jednoduchú manipuláciu s vodou, ale tiež podporí estetickú stránku vašej kúpeľne. Základom batérie je moderná obdĺžniková rozeta. Podomietkovú batériu môžete mať vo variante pákovej, kohútikovej alebo termostatickej. Záleží na tom, aký preferujete dizajn a vlastnosti. Termostatická sprchová batéria je navrhnutá tak, aby ste ju mohli ľahko ovládať aj s mokrými rukami, prípadne s rukami od mydla. Nadčasový chrómový povrch priestor príjemne rozžiari. Zrozumiteľné symboly na tele termostatu vám významne uľahčia ovládanie. Otáčaním horného kohútika nastavujete 3 spôsoby prepínania vody, spodným kohútikom potom nastavujete požadovanú teplotu prúdu. Pri nastavení teploty vyššej ako 38 °C je nutné uvoľniť bezpečnostnú zarážku. Túto teplotu môžete upraviť podľa vlastných preferencií. Vďaka tomuto opatreniu je manipulácia s vodou bezpečná aj pre deti, seniorov alebo osoby s obmedzením pohybu.

249,20 

PG-1017-2

Sprchová podomietková batéria termostatická okrúhla 2

Podomietková termostatická batéria PG-1017-2 je ideálna do kúpeľní a sprchovacích kútov, kde si kvôli obmedzenému priestoru nemôžete veľmi vyskakovať. Podomietková inštalácia šetrí miesto v priestore sprchovacieho kúta alebo vane. Batériu možno inštalovať k vani, do sprchy alebo k umývadlu.

Presné a bezpečné ovládanie vodných prúdov počas sprchovania je jedným z faktorov, ktoré ovplyvňujú celkový sprchovací zážitok. Podomietková termostatická batéria PG-1017-2 prináša nielen jednoduchú manipuláciu s vodou, ale tiež podporí estetickú stránku vašej kúpeľne. Základom batérie je moderná obdĺžniková rozeta. Podomietkovú batériu môžete mať vo variante pákovej, kohútikovej alebo termostatickej. Záleží na tom, aký preferujete dizajn a vlastnosti. Termostatická sprchová batéria je navrhnutá tak, aby ste ju mohli ľahko ovládať aj s mokrými rukami, prípadne s rukami od mydla. Nadčasový chrómový povrch priestor príjemne rozžiari. Zrozumiteľné symboly na tele termostatu vám významne uľahčia ovládanie. Otáčaním horného kohútika nastavujete 2 spôsoby prepínania vody, spodným kohútikom potom nastavujete požadovanú teplotu prúdu. Pri nastavení teploty vyššej ako 38 °C je nutné uvoľniť bezpečnostnú zarážku. Túto teplotu môžete upraviť podľa vlastných preferencií. Vďaka tomuto opatreniu je manipulácia s vodou bezpečná aj pre deti, seniorov alebo osoby s obmedzením pohybu.

215