Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Filtrovať podľa ceny

PG-09

Sprchová súprava s termostatickou batériou

Sprchový set PG-09 je nenahraditeľnou súčasťou každého sprchovacieho kúta, ktorý dodá kúpeľni na praktickosti a luxuse zároveň. Navodí príjemný pocit po celodennej námahe a strese. Doprajte si pocit relaxácie pri každom sprchovaní. Všetko je kompatibilné s ďalšími doplnkami sprchových častí. Je vyrobené z odolného materiálu s dlhou životnosťou, odolné proti korózii.

401 

PG-09 BLACK

Sprchová súprava s termostatickou batériou

Sprchový set PG-09-BLACK je nenahraditeľnou súčasťou každého sprchovacieho kúta, ktorý dodá kúpeľni na praktickosti a luxuse zároveň. Navodí príjemný pocit po celodennej námahe a strese. Doprajte si pocit relaxácie pri každom sprchovaní. Všetko je kompatibilné s ďalšími doplnkami sprchových častí. Je vyrobené z odolného materiálu s dlhou životnosťou, odolné proti korózii.

452 

PG-31

Sprchový stĺp hranatý s prepínačom

Kombinácia hlavovej a ručnej sprchy PG-31 vám poskytne perfektný pôžitok zo sprchovania. Sprchový systém bez batérie, iba s prepínačom obsahuje sprchovú tyč s posuvným jazdcom, ručnú sprchu s kovovou sprchovou hadicou, kovovú pripojovaciu hadicu, hlavovú sprchu s rozmerom 200 x 200 x 2 mm s jedným typom sprchového prúdu.

Prepínačom je možné zvoliť prúd z ručnej alebo z hlavovej sprchy. Hlavová sprcha ponúka príjemný vodný prúd, ktorý vďaka väčšiemu priemeru sprchovej hlavice bez ťažkostí zahalí vaše telo a umožní mu naštartovať proces relaxácie.

Súčasťou setu je i ručná sprcha s jedným typom sprchového prúdu. Ručná sprcha sa príjemne drží a v prípade potreby je možné ju umiestniť do pojazdného jazdca a smerovať prúd podľa potreby.

Sprchová hadica z nehrdzavejúcej ocele ponúka dĺžku 1 500 mm, čo pokryje potreby vyšších osôb aj malých detí. Kovová pripojovacia hadica pracuje s dĺžkou 500 mm, preto nebude zložité ju pohodlne pripojiť k batérii.

Výhodou tohto setu je najmä možnosť pripojiť sprchový set k akejkoľvek vodovodnej batérii. Hodí sa teda najmä do bytov s plánovanou rekonštrukciou alebo štartovacích bytov.

249 

PG-37

Sprchová súprava s mechanickou batériou

Sprchový set PG-37 je nenahraditeľnou súčasťou každého sprchovacieho kúta, ktorý dodá kúpeľni na praktickosti a luxuse zároveň. Navodí príjemný pocit po celodennej námahe a strese. Doprajte si pocit relaxácie pri každom sprchovaní. Všetko je kompatibilné s ďalšími doplnkami sprchových častí. Je vyrobené z odolného materiálu s dlhou životnosťou, odolné proti korózii.

355